top of page

JŪSU CEĻVEDIS EKSPORTĀ

LOĢISTIKAS SPECIĀLISTA PAKALPOJUMI

Piedāvājam loģistikas speciālista darbinieka pienākumus veikt kā uzņēmums ārpakalpojumā ražotājiem un izplatītājiem Latvijā. Darba pienākumus veicam par stundas likmi un / vai izdarītā darba apjomu. Tas nozīmē, ka mēnesī ir zināma maksimālā summa, kāda varētu būt par šo pakalpojumu (par pamatu ņemot stundas likmi) un faktiskā summa, ja ir zināms un aprēķināms aptuvenais darba apjoms.


Aptuvenā loģistikas speciālista alga Latvijā svārstās no 900 līdz 1700 EUR neto. Taču darba devējam šī alga izmaksā daudz vairāk, ņemot vērā valstī noteiktos nodokļus, kas piemērojami darbinieku algām. Sadarbojoties ar “Export Go” SIA, pakalpojuma ņēmējam ir jānorēķinās tikai par pašu pakalpojumu, izvairoties no algotu darbinieku papildus izmaksām, tādā veidā samazinot uzņēmuma kopējās izmaksas.


“Export Go” SIA nav ekskluzīvu līgumu ar pārvadātājiem, līdz ar to brīvi varam sadarboties ar jebkuru pārvadātāju tirgū. Balstoties uz pamatīgo pieredzi, ir izveidots ļoti plašs kontaktu loks ar lieliem, vidējiem un maziem pārvadātājiem par izdevīgām cenām. Mums cenas bieži vien ir labākas nekā jauniem uzņēmumiem, kuriem vēl nav pastāvīgs apjoms. Attiecīgi, jaunie uzņēmumi, kuri izvēlas mūsu pakalpojumus, ietaupa līdzekļus arī uz transportēšanas izmaksām. 


Mums ir plaša praktiskā pieredze uzskaitvedībā, dokumentu veidošanā, datu ievadē un apstrādē ar dažādām ERP (Enterprise resource planning) sistēmām. Pašreiz strādājam tādās platformās kā VISMA Horizon un ORACLE JD Edwards. Nepieciešamības gadījumā apgūstam jaunas ERP sistēmas, lai pielāgotos konkrētā klienta vajadzībām.


Papildus loģistikas pakalpojumiem piedāvājumā ietilpst arī muitas pakalpojumi (eksporta, importa deklarācijas, Eksporta sertifikātu (EUR.1 , COO)) un muitas dokumentu noformēšana. Piedāvājam arī jūsu uzņēmuma interešu pārstāvniecību valstiskās un nevalstiskās organizācijās par labāku cenu nekā tas būtu par individuālu pakalpojumu.


Īsāk sakot: ikdienā pildām jūsu loģistikas darbinieka pienākumus efektīvāk, par zemākām cenām, izmantojot plašo biznesa kontaktu loku un tieši pieredzē balstītas zināšanas loģistikā un ar to saistīto nozaru jomā. 

 • Šobrīd pakalpojums ir pieejams Latvijā reģistrētiem ražotājiem un izplatītājiem (gan maziem, gan vidējiem un lieliem uzņēmumiem). 

 • Maziem uzņēmumiem, kuriem nav regulāra kravu plūsma, piedāvājam parūpēties par loģistiku, iepriekš atrunājot fiksētu likmi arī vienreizējām un / vai neregulārām kravām.

 • Vienreizēju vai neregulāru kravu organizēšana ar papildu procedūrām, ja tās ir nepieciešamas (piemēram, eksporta / importa deklarācijas, dažāda veida sertifikāti, pārstāvniecība muitā, valstiskās un nevalstiskās organizācijās u.c.).
   

 • Pakalpojumā ietilpst 1 bezmaksas konsultācija par kravas un dokumentu sagatavošanu, pārējās procedūras par standarta cenu.
   

* Cena par pakalpojumu sākot no 45 EUR par 1  kravu (pakalpojums neietver transporta izmaksas)

 • Pastāvīgu kravu organizēšana ar papildu procedūrām, ja tās ir nepieciešamas (piemēram, eksporta / importa deklarācijas, dažāda veida sertifikāti, pārstāvniecība muitā, valstiskās un nevalstiskās organizācijās, uzņēmuma statusa iegūšana u.c.).
   

 • Jūsu ERP sistēmas izmantošana datu ievadei un apstrādei, dokumentu noformēšanai, uzskaitvedībai u.c. darbībām.
   

 • Personīgu risinājumu meklēšana un realizēšana. Izpētīsim potenciālā tirgus loģistikas un muitas specifiku. Nepieciešamības gadījumā atradīsim partnerus un pārstāvēsim uzņēmuma intereses starptautiskajā tirgū, lai veiksmīgi pārvietotu jūsu preces un produktus pārdošanai, uzglabāšanai, pārstrādei / apstrādei vai citām darbībām.
   

* Cena par pakalpojumu tiek noteikta individuāli katram uzņēmumam, ņemot vērā apjomu un nepieciešamo laiku pakalpojuma sniegšanai.

* Klientiem, kas izvēlas šo pakalpojumu, balstoties uz apjomu, tiek piemērota vismaz 50% atlaide visiem citiem sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī bezmaksas konsultācijas.
 

* “Export Pro” pakalpojuma ietvaros veidojam arī personalizētus risinājumus un piedāvājumus, lai parūpētos par jūsu loģistikas un muitas vajadzībām sarežģītākos gadījumos.

 • Pastāvīgu kravu organizēšana ar papildu procedūrām, ja tās ir nepieciešamas (piemēram, eksporta / importa deklarācijas, dažāda veida sertifikāti, pārstāvniecība muitā, valstiskās un nevalstiskās organizācijās u.c.).
   

 • Pakalpojumā ietilpst bezmaksas konsultācijas un 20 % atlaide citiem Export Go sniegtajiem pakalpojumiem (izņemot eksporta / importa deklarācijas)

* Cena par pakalpojumu sākot no 30 EUR par 1  kravu (pakalpojums neietver transporta izmaksas)

ikona_exportEASY.png
PAKALPOJUMS “LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS ĀRPAKALPOJUMĀ” IR PIEEJAMS 3 VEIDU STANDARTA PIEDĀVĀJUMOS
ikona_exportGO.png
ikona_exportPRO.png
bottom of page